F?menü

Be / KijelentkezésPDF Nyomtatás E-mail
OlvasĂłink Ă©rtĂ©kelĂ©se: / 0
ElĂ©gtelenKitűnĹ‘ 
2010. augusztus 25. szerda, 16:36

A Somogy Megyei Gyermektábor meghívására hat Compur Fotóklub tag képviselte egyesületünket a Fonyódligeten és Fonyódon megrendezésre kerül? Liget Fesztivál rendezvényen. A klubunk augusztus 13-án kapcsolódott be a "Ligeti" rendezvények fotózásába. A fesztivál utolsó napjáig, augusztus 16-ig összesen több mint 2300 képen örökítettük meg a fellép? csoportokat, azok közönségét és a gyermektábor nyüzsg? életét.

A fellépések este kezd?dtek a tábor nagyszínpadán, ahol a Compur Fotóklub minden lehetséges szögb?l fotózta az el?adókat: fontosnak tartom azt, hogy egy fotós csapat között "munkamegosztás" legyen, erre nagyon jó példa volt ez a rendezvényfotózás. Volt, aki els?sorban a közönségr?l, volt aki a fellép? m?vészekr?l készített közeli képet és akadt aki a hátsó sorokból fotózta a fellép?k és közönség egészét.

A klub tagjai 13-án pénteken, kés? délel?tt foglalta el a szállását: a faházakban, emeletes ágyon töltött éjszaka sokakban régi emlékeket idézett. Az esti el?adás kezdetét a klubunk tagjai teljes létszámban, fényképez?gépekkel, állványokkal és vakukkal felszerelkezve várta, és kitartóan fotózta egészen kés? estig. Ekkor a hirtelen jött balatoni viharos, szeles, es?s id? miatt (meg talán a péntek 13 miatt is? :) ) is a rendez?k a program megszakítása mellett döntöttek.

A szombati napon a sporté, mozgásé és a játéké volt a f?szerep. A fotóklubunk egész délután készítette a gyönyör? képeket a tábor programjairól, ahol mindenki megtalálhatta a kedvére valót: volt itt falmászás, csúszdázás, csoportos sportjátékok, gombfoci, régi népi játékok, íjászat, infracsata, kapura rúgó verseny és még sok más. Az aktív délután után, este a nagyszínpad rengeteg el?adóval, m?vésszel várta az érdekl?d?ket. A produkció után az este táncházzal folytatódott, ahol a fellép?k és a közönség közösen töltötte el az est hátralév? részét.

A vasárnapi program kora délután kezd?dött a táborban található nagyszínpadon, majd ezt követte Fonyódon, a Vigadó téri színpadon megrendezésre került Fesztivál gála, ahol a néz?k táncel?adásokban gyönyörködhettek.

Hétf?n a reggelizés után a klub tagjai közös munkához láttak: ki kellett válogatni a több ezer elkészült kép közül a legjobbakat, melyeket a tábor vezet?i kapnak a felejthetetlen hosszú hétvégéért cserébe.

Ezúton szeretném megköszönni a Somogy Megyei Gyermektábor vezet?jének, Szegedi Ágnesnek a meghívást, klubtársaimnak: Bed? Kornélnak, Fejes Lászlónak, Fodor Balázsnak, Kántor Szilárdnak és Kiss Zoltánnak hogy jelenlétükkel és közös munkánkkal tették felejthetetlenné ezt a fotóklubos programot.


Jöv?re találkozunk ugyanitt!

Compur Fotóklub a Fonyódligeti Gyermektáborban - rendezvényfotózásCompur Fotóklub a Fonyódligeti Gyermektáborban - rendezvényfotózásCompur Fotóklub a Fonyódligeti Gyermektáborban - rendezvényfotózásCompur Fotóklub a Fonyódligeti Gyermektáborban - rendezvényfotózásCompur Fotóklub a Fonyódligeti Gyermektáborban - rendezvényfotózásCompur Fotóklub a Fonyódligeti Gyermektáborban - rendezvényfotózásCompur Fotóklub a Fonyódligeti Gyermektáborban - rendezvényfotózásCompur Fotóklub a Fonyódligeti Gyermektáborban - rendezvényfotózásCompur Fotóklub a Fonyódligeti Gyermektáborban - rendezvényfotózás

-Czárt András-

 

Regisztrálj vagy jelentkezz be, hogy hozzászólhass a cikkhez
 
Hirdetés